Psycholog Zielona Góra

Konsultacja psychologiczna za pośrednictwem Internetu jest nowoczesnym ale bardzo dogodnym rozwiązaniem. Początkowo została utworzona z myślą o tych, którzy mają utrudniony dostęp, aby przyjechać do gabinetu stacjonarnego bądź też borykają sie z problemami zdrowotnymi uniemożliwiającymi im poruszanie się. Jednak istnieje dużą grupa ludzi, którym przez Internet rozmawia sie łatwiej niz na zywo.  

 

Przez Internet łatwiej

Forma konsultacji on-line jest dla wielu osób lepszym rozwiązaniem niż wizyta w gabinecie w stacjonarnym, bowiem obawa przed osobistym spotkaniem oraz problemy z otwartym mówieniem o wstydliwych czy intymnych przeżyciach zniechęcają do bezpośredniego spotkania. Łatwiej jest bowiem rozmawiać i  otworzyć sie siedząc we własnym fotelu niż w gabinecie u psychologa. Komfort rozmowy jest tu szczególnie ważny bowiem spełnia on kluczową rolę w dotarciu do źródeł problemu i jego rozwiązaniu.

 

 

Komputer do konsultacji on-line z psychologiem z Zielonej Góry

 

Mając na uwadze powyższe czynniki, oprócz przyjęć w gabniecie stacjonarnym w Zielonej Górze, oferuję także internetową formę pomocy. Konsultacja odbywa sie poprzez Skypea. Ma ona charakter rozmowy w trakcie której poprzez pytania docieram do przyczyn zaistniałych problemów.

 

 

Zapraszam, Paula Jodczyk, pycholog. Zielona Góra